Квітуче хобі – сад

Часто люди, що зайняті в аграрній сфері та з раннього ранку до вечора працюють в полях, вдома в якості хобі теж вирощують рослини. В цій статті піде розмова про такі сади для душі.

Квітучий сад – краще хобі

Чому важливо мати хобі? Тому що ця діяльність – джерело позитивних емоцій, навіть якщо ваш хобі-сад – це одиночна балконна клумба.

хобби сад на балконе

Що нам дає хобі садівництво:

  • творчу діяльність;
  • роботу руками та фізичну активність;
  • перебування на свіжому повітрі;
  • зниження стресу та велике естетичне задоволення.

Ландшафтний дизайн саду своїми руками

Отже ви вирішили самі зробити оформлення саду. Ландшафтний дизайн потребує ідей. Багато про філософію самостійного оформлення саду можна почитати в блозі Олени Ільченко. Добре, що зараз можна почерпнути масу натхнення з інтернету.

ладшафтный дизайн сада своими руками фото ландшафтный дизайн фото

Ландшафтний дизайн. Фотографії з блоґу Олени Ільченко

Розвиток ландшафтного дизайну садів в Україні

Історія розвитку цього напряму почалась у 18 сторіччі з заснуванням Софіївки. В радянський час ландшафтному дизайну садів не приділялось багато уваги. Проте зараз ця сфера дуже активно розвивається, в тому числі з’явилося багато вітчизняного посадкового матеріалу. Людям цікавий ландшафтний дизайн, і вони виявляють до нього платоспроможний попит.

Добрива для садових квітів

Для створення саду вашої мрії недостатньо просто посадити рідкісну квітку. Добрива та догляд – ось що потрібно, адже рослини, які отримують всі необхідні елементи – виглядають відмінно. Добрива для саду представлені на ринку в великому асортименті. Яке добриво для саду обрати, якщо там безліч різних рослин? Ми рекомендуємо універсальне добриво, що підходить для більшості садових квітів.