Співпраця

Шукаємо дистриб’ютора добрив

«Фабрика добрив Біогловіт» ® пропонує співпрацю дистриб’юторським мережам, магазинам агрохімії та сільськогосподарських товарів, підприємцям, які працюють в агросфері, фермерам.

Переваги для дистриб’ютора від «Фабрики добрив Біогловіт» ®

  1. Якість наших добрив перевірена часом

Ми маємо досвід та виробляємо агрохімічні препарати більше 10 років, постійно співпрацюємо з науково-дослідними інститутами України та європейськими лабораторіями для втілення передових технологій в галузі агрохімії, добрив та стимуляторів росту рослин. Наші торгові марки Біогловіт ® та ГарденАнтистрес ® офіційно зареєстровані та мають всі необхідні дозволи та сертифікати, відповідно до законодавства. Ми дбаємо про якість та помірну ціну нашої продукції.

  1. Широкий асортимент добрив та стимуляторів росту рослин

Наразі ми виробляємо широкий перелік препаратів, постійно оновлюємо та вдосконалюємо асортимент. В лінійці препаратів є пропозиції для всіх основних груп сільськогосподарських культур на різних стадіях їх вегетації, тож наша продукція користуються попитом від ранньої весни до пізньої осені.

  1. Безкоштовна доставка

Дбаючи про своїх клієнтів, ми відправляємо партії від 1000 л за свій рахунок, організовуємо доставку товару зручним для клієнтів способом.

  1. Інформаційна та консультаційна допомога

Надаємо інформацію по використанню препаратів, консультуємо в питаннях аграрної галузі, застосуванні агрохімії, добрив та стимуляторів росту рослин.

  1. Рекламна підтримка та оформлення місця продажу

«Фабрика добрив Біогловіт» ® приділяє увагу розвитку своїх торгових марок: ми приймаємо участь у виставках, ведемо сторінки в соціальних мережах, постійно оновлюємо інформацію на сайті підприємства.

Для оформлення точки продажу ми надаємо стенд та поліграфічну продукцію (каталоги тощо).

Тим, хто тільки починає бізнес в селі

Якщо ви розмірковуєте, який бізнес можна відкрити в селі, розгляньте продаж добрив, адже всі потенційні покупці заходяться поряд з вами. Якісні добрива від «Фабрики добрив Біогловіт» ® – це концентровані препарати, запаковані в захисну тару та невимогливі до умов зберігання. Це означає, що вам не потрібний великий склад чи спеціальне обладнання. Тож бізнес-ідея для села з продажу добрив не потребує надто високих витрат.

Анкета дистриб’ютора

Якщо ви хочете з нами працювати – будь ласка, заповнену анкету надсилайте на bioglovit.distribution@gmail.com, ми розглянемо її найближчім часом.

Приєднуйтесь до нашої команди!